Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej
oraz Sanktuarium Błogosławionych Męczenników

abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bpa Leona Wetmańskiego w Działdowie

XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022

  1. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można nabyć prasę katolicką. Polecamy nasz biuletyn parafialny „Katarzynka” oraz Tygodnik katolicki „Niedziela”.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła. Dziś kolekta gospodarcza przeznaczona na opłaty związane z ogrzewaniem naszej świątyni a przed kościołem zbiórka do puszek na fundusz solidarności z kościołem prześladowanym. Tym razem wspieramy naszych braci i siostry na Ukrainie. Informujemy, że na plebani zostały wymienione na nowe niektóre grzejniki i termozawory oraz naprawiona została uszkodzona instalacja wodno-kanalizacyjna, która powodowała zalewanie salki pod plebanią. Dziękujemy za zorganizowanie części hydraulicznych i wykonane prace.

 

  1. Dziś obchodzimy w kościele katolickim VI Światowy Dzień Ubogich.

 

  1. Z kalendarza liturgicznego: w czwartek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek wsp. bł. Karoliny Kózkówny, a w przyszłą w niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

 

  1. Spotkanie koła biblijnego w poniedziałek, 14 listopada po Mszy św. o godz. 18.00.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli i św. Jana Pawła II w środę po Mszy św. o godz. 17.00 a nabożeństwo do św. Józefa w sobotę w łączności z Mszą św. o godz. 17.00. Spotkanie Bractwa św. Józefa odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w salce pod plebanią. Zapraszamy mężczyzn, którzy pragną pogłębiać swoją wiarę.

 

  1. „Różaniec na ulicach miast” będzie odmawiany 16 listopada o godz. 15.00 na ulicy Jagiełły przy Szkole Podstawowej nr 1.

 

  1. Pierwsze spotkanie rodzin we wspólnocie Kościoła Domowego odbędzie się 23 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

 

      9. Odpust ku czci św. Katarzyny Aleksandryjskiej obchodzić będziemy 25 listopada. Suma odpustowa o godz. 18.00.

 

  1. W biurze parafialnym lub w zakrystii przyjmujemy wypominki roczne.

 

  1. Wszystkim gościom i parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

 

Aktualności

Informacje

Sakramenty