Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej
oraz Sanktuarium Błogosławionych Męczenników

abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bpa Leona Wetmańskiego w Działdowie

Intencje

10.06.2024 – 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK  10.06.2024

17.00 –  w intencjach Ojca Świętego, Ojczyzny i Radia Maryja

17.00 + Heronima Dębskiego

18.00 + siostrę Lucynę Patoka, rodziców Apolonię i Wincentego Kowalskich, siostrę Teresę, Michała  i Janusza Patoka

18.00 + siostrę Krystynę Gólczyńską w 41 rocz. śm., siostrę Helenę Świątek, braci Jerzego i Mariana Świątek

WTOREK  11.06.2024 – wsp. św. Barnaby Apostoła

17.00 + Andrzeja Marchlewskiego

17.00 + Adama Zbrzyznego i Edwardę Wojciechowską oraz dziadków z obojga stron

18.00 + Elżbietę Jabłonka

18.00 + Marię Maciejewską – int. od pracowników Firmy ALLIANZ

ŚRODA  12.06.2024 – urocz. Bł. Abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego i Towarzyszy

17.00 + Władysława Oryl w 5 rocz. śm. i Kunegundę Oryl

17.00 + Jarosława Kowalskiego

18.00 + Barbarę Sawicką

18.00 + Jerzego i Bożenę Dąbrowskich

CZWARTEK  13.06.2024  – wsp. św. Antoniego z Padwy

17.00 + Patryka Zdunek z 3 rocz. śm.

17.00 + Genowefę i Antoniego Kinast, Mariannę i Tadeusza Ignaczak oraz zmarłych z rodziny Kinast  i Pajewskich

18.00 + Izabelę Bółkowską w 2 rocz. śm. i Janusza Bółkowskiego w 3 rocz. śm.

18.00 –  z prośbą o dary Ducha Świętego i pomoc w nauce

19.30 –  z podziękowaniem za otrzymane łaski za przyczyną Niepokalanego Serca NMP jako  zadośćuczynienie za grzechy i z prośbą o Boże Miłosierdzie dla rodziny

PIĄTEK  14.06.2024 – wsp. bł. Michała Kozala, biskupa

17.00 + Antoniego Lewickiego i Agnieszkę Wrońską

17.00 + Melanię Stańczak, Henrykę i Eugeniusza Kobierskich, Władysława, Piotra i Stanisława Stańczak oraz Kazimierza i Grzegorza Szostek

18.00 + Damiana Wiśniewskiego

18.00 + Marię Maciejewską

SOBOTA  15.06.2024

15.00 –  Msza św. ślubna

16.00 –  z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Teresy i Bolesława Niewiadomskich i całej rodziny z ok. 50-tej rocz. sakramentu małżeństwa

17.00 + Danutę i Jana Nowickich

18.00 + rodziców Mariannę i Jana Zawierucha oraz braci Adama i Jana

NIEDZIELA  16.06.2024 – XI Niedziela Zwykła

7.30  + Bronisławę, Alojzego, Małgorzatę i Andrzeja Kornelskich, Władysława, Józefę i Jana Pietrzak oraz ks. Wincentego Góreckiego i ks. Jana Łubieńskiego

9.00  –   z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski i  doświadczenia oraz  z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny, a w szczególności dla Franka i Szczepana

10.30  –  za Parafię

10.30  –  o Boże błog. i opiekę NMP na drodze kapłańskiego życia dla kapłanów naszej parafii

12.00  + Henryka, Jadwigę i Piotra Pawlickich, Franciszka, Bronisława i Józefa Zellma oraz Sławomira Lewandowskiego

17.00  + Mieczysławę i Władysława Reszka oraz dziadków Nowickich i Reszka

03.06.2024 – 09.06.2024

PONIEDZIAŁEK  03.06.2024 – wsp. Śśw. Męczenników Karola Lwangi i Tow.

17.00 + Witolda Chądzyńskiego oraz rodziców z obojga stron

17.00 + Heronima Dębskiego

 

18.00 + Krystynę Bartołd

18.00 + dziadka Janusza Kowalaka w 3 rocz. śm.

 

WTOREK  04.06.2024

17.00 + Andrzeja Marchlewskiego

17.00 + Cecylię Rosadzińską

 

18.00 + rodziców Adelę i Kazimierza Dziawgo oraz teściów Elżbietę i Stanisława

18.00 + syna Piotra Stańczak, rodziców Aldonę i Kazimierza Wiśniewskich, teściów Melanię  i Władysława Stańczak, zmarłych z rodziny Wiśniewskich, Stańczak, Margalskich i Szostek

 

ŚRODA  05.06.2024 – wsp. św. Bonifacego

17.00 + Stanisława Pepłowskiego

17.00 + męża Kazimierza Cieślińskiego w dniu urodzin oraz rodziców z obojga stron

 

18.00 + Elżbietę  Jabłonka

18.00 + Marię Maciejewską

 

CZWARTEK  06.06.2024 – wsp. bł. Marii Karłowskiej

17.00 – o nowe powołania kapłańskie i zakonne – intencja od Róż Różańcowych

17.00 + Helenę Rogalską w 4 rocz. śm. oraz Zofię i Antoniego Iwaszkiewicz

 

18.00 + Jarosława Kowalskiego

18.00 + Lucję Wasiłowską

 

PIĄTEK  07.06.2024- urocz. Najświętszego Serca Pana Jeuzsa

17.00 + rodziców Juliana w 23 rocz. śm. i Eugenię Cymbalak, brata Stanisława oraz zmarłych z rodziny  Cymbalak i Godlewskich

17.00 –  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Oliwi i jej rodziców z ok. 1 rocz. urodzin

 

18.00 + Damiana Wiśniewskiego

18.00 + Tadeusza Gabrielskiego w 2 rocz. śm.

 

SOBOTA  08.06.2024- wsp. Niepokalanego Serca NMP

17.00 + ks. kan. Mariana Ofiarę – int. od Parafian

17.00 + Weronikę Kłosowską w 6 rocz. śm.

 

18.00 + Barbarę Sawicką

18.00 + córkę Dorotę Rożek w 4 rocz. śm. i męża Jana Sztramskiego

 

NIEDZIELA  09.06.2024 – X Niedziela Zwykła- ODPUST KU CZCI BŁ. MĘCZENNIKÓW DZIAŁDOWSKICH

7.30  –  z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Danuty i Tadeusza z ok. 51-ej rocz. sakramentu małżeństwa

9.00  –  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Mariki i jej rodziny z ok. 40-ej rocz. urodzin

10.30  –  z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i  św. Józefa dla Elżbiety i Romana Pergoł  z ok. 55-ej rocz. sakramentu małżeństwa

12.00  – SUMA ODPUSTOWA

17.00  + Ewę Popowicz w 1 rocz. śm.

Data

Wybierz datę

Aktualności

Informacje

Sakramenty