Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej
oraz Sanktuarium Błogosławionych Męczenników

abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bpa Leona Wetmańskiego w Działdowie

Intencje

26.02.2024 – 03.03.2024

PONIEDZIAŁEK  26.02.2024

17.00 + Wojciecha Balcerzak w 8 rocz. śm.

17.00 + rodziców Genowefę i Bolesława Janek, Hilarego Radzymińskiego oraz brata Antoniego

w 3 rocz. śm.

 

18.00 + Teresę Szostek

18.00

 

WTOREK  27.02.2024 wsp. św. Grzegorza z Nareku

17.00 + Wojciecha Reks w 14 rocz. śm.

17.00 + Wiesława Mackiewicza w 2 rocz. śm., rodziców z obojga stron i wszystkich zmarłych z rodziny

 

18.00

18.00

 

ŚRODA  28.02.2024

17.00 + Kazimierę i Stanisława Bartkowskich oraz zmarłych z rodziny Bartkowskich i Zbrzyznych

17.00 + Małgorzatę i Zygmunta Gutowskich oraz dziadków Gutowskich i Kowalskich

 

18.00 + Pawła Napiórkowskiego

18.00 – o powrót do zdrowia dla Bernarda

 

CZWARTEK  29.02.2024

17.00 + Włodzimierza Wasiak

17.00 + Jana Lipka

 

18.00 + Elżbietę Riedel

18.00

 

PIĄTEK  01.03.2024

17.00 + Bożenę Nowak

17.00 + Kazimierę Izę Cetnarską z ok. 70-tych urodzin

 

18.00

18.00

 

SOBOTA  02.03.2024

7.00 – w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP

 

17.00 + Edmunda Kamińskiego w rocz. śm. i Pelagię Kamińską oraz zmarłych z rodziny

17.00 + Kunegundę i Antoniego Dudek oraz rodziców Bronisława i Mariannę Gutowskich

 

18.00 + Mariannę Goździk w 28 rocz. śm. oraz Mariannę i Maksymiliana Skuza

18.00 + Marka Puchalskiego

 

NIEDZIELA  03.03.2024 – III Niedziela Wielkiego Postu

7.30  – za Parafię

9.00  + Annę, Hieronima, Henryka i Mariana Borkowskich

10.30  –  w intencji Żywego Różańca

12.00  + Kunegundę Oryl z ok. urodzin i Władysława Oryl oraz babcie i dziadków Tyszka i Oryl

17.00  + Krystynę Żuchowską oraz Daniela i Annę Kosińskich

 

19.02.2024 – 25.02.2024

PONIEDZIAŁEK  19.02.2024

17.00 + Czesława Gajewskiego i Reginę Gajewską oraz zmarłych z rodziny

17.00 – z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i  św. Józefa dla Michała

 

18.00

18.00

 

WTOREK  20.02.2024

17.00 + Idziego Szymańskiego

17.00

 

18.00 + Pawła Napiórkowskiego

18.00

 

ŚRODA  21.02.2024

17.00 + Janinę Trzeciak w 8 rocz. śm.

17.00

 

18.00 + Teresę Szostek

18.00

 

CZWARTEK  22.02.2024 – święto Katedry św. Piotra Apostoła

17.00 + Daniela i Annę Kosińskich oraz Krystynę Żuchowską

17.00

 

18.00 + Jana Lipka

18.00 + Janusza Kaczmarczyk w 10 rocz. śm. oraz zmarłych z rodziny

 

PIĄTEK  23.02.2024 – wsp. bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego

                                      PEREGRYNACJA RELIKWII  BŁ. RODZINY ULMÓW

 

17.00 + Bożenę Nowak

17.00 + Henryka Letkiman

17.00 – przez wstawiennictwo Bł. Rodziny Ulmów o Boże błog. dla Rodzin naszej Parafii oraz Rodzin Parafii Dekanatu Działdowskiego

 

SOBOTA  24.02.2024 – wsp. św. Polikarpa

17.00 + Irenę, Czesława i Andrzeja Badurskich

17.00 –  z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Doroty i Sławomira Boruszewskich oraz całej rodziny z ok. 45-tej rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa

 

18.00 –  z podziękowaniem za wszelkie otrzymane łaski i doświadczenia i z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny a w szczególności dla Natalii i Małgorzaty

18.00 + Ewę Wółkiewicz w 3 rocz. śm., rodziców Halinę i Józefa Wółkiewicz, Zofię i Jana Zakrzewskich oraz dziadków i babcie z obojga stron

 

NIEDZIELA  25.02.2024 – II Niedziela Wielkiego Postu

7.30  + Danutę Runo w 7 rocz. śm.

9.00  + siostrę Renatę, siostrę Elżbietę, siostrę Zenobię oraz rodziców Anastazję i Aleksandra Lipińskich

10.30  –  za Parafię

12.00  + męża Piotra Pergoł w 2 rocz. śm., rodziców i rodzeństwo oraz zmarłych z rodziny Pergoł i  Tańskich

17.00  + Teresę Mazurek w 21 rocz. śm. i  Jana Mazurek oraz Bartosza Ostrowskiego

Aktualności

Informacje

Sakramenty