Parafia Rzymskokatolicka
pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej
oraz Sanktuarium Błogosławionych Męczenników

abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego i bpa Leona Wetmańskiego w Działdowie

XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022

  1. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można nabyć prasę katolicką. Polecamy nasz biuletyn parafialny „Katarzynka” oraz Tygodnik katolicki „Niedziela”.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła.

 

  1. Z kalendarza liturgicznego: w poniedziałek wsp. Najświętszej Maryi Panny Królowej, w środę święto św. Bartłomieja, w piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu Msze św. o godz. 00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. będziemy odnawiali Jasnogórskie Śluby Narodu; w sobotę wsp. św. Moniki.

 

  1. 26 sierpnia, nasza Parafianka Joanna Chilińska będzie składała śluby wieczyste w Zgromadzeniu Służebnic Matki Dobrego Pasterza potocznie zwanych Pasterzankami. Ogarnijmy, w tym dniu szczególnie, siostrę Joannę naszymi modlitwami.

 

  1. Msza św. pożegnalna ks. Łukasza będzie sprawowana za tydzień, 28 sierpnia o godz. 10.30. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia.

 

  1. Nabożeństwo do św. Charbela połączone z namaszczeniem olejem w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

 

  1. Przypominamy kandydatom do bierzmowaniem i ich rodzicom, że pierwsze spotkanie przed bierzmowaniem odbędzie 29 sierpnia br. po Mszy św. o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.

 

  1. Po przerwie wakacyjnej wznowiło swoją działalność Poradnictwo Rodzinne. Spotkania dla narzeczonych w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 w salce pod plebania.

 

  1. Za tydzień ostatnia w tym roku dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 20.00.

 

  1. Wszystkim gościom i parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Aktualności

Informacje

Sakramenty